UWAGA!
Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do
OSÓB PEŁNOLETNICH!
POTWIERDZAM, jestem osobą pełnoletnią
MENU
 
Szukaj:
×
75F1C4AD-B558-4773-990F-0D47CFA07326 Created with sketchtool.
MENU
Wina importowane bezpośrednio
Niedostępne w sklepach siecowych
Staranna selekcja
Najniższe marże
Skład win
Jesteśmy firmą z Trójmiasta, która zajmuje się BEZPOŚREDNIM IMPORTEM i dystrybucją win jakościowych z Republiki Południowej Afryki, Chile i Nowej Zelandii.     Importowane przez nas wina pochodzą od uznanych producentów. Produkty tych winnic są wysoko oceniane na ważnych targach winiarskich na całym świecie.     Pokora to jedna z najważniejszych cnót, które staramy się stosować w naszym działaniu. Uważamy za istotne uwagi napływające z rynku odbiorcy. Jest mnóstwo subtelnych informacji, które wdrażamy w cały proces obrotu winem.  Nasza wrażliwość wynika z indywidualnego podejścia do każdego klienta.     Dla nas wino jest suplementem diety  i tym samym uważamy, że jego jakość powinna być wysoka, a cena - bezkonkurencyjnie korzystna.
Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) ujawnionych w niniejszym formularzu jest Alcantara ul. Oliwska 85, 80-542 Gdańsk Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera oraz przygotowania Twoich zamówień i nie będą udostępniane innym odbiorcom ani do państw trzecich. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes tj. marketing bezpośredni produktów i usług własnych). Dane osobowe mogą być przetwarzane do czasu wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Tobie prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
W przypadku uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).
Podanie danych osobowych jest warunkiem wysyłki Newslettera i złożenia zamówienia.

 

Zamknij